У
Франківську на білборді повісився чоловік. Про самогубства сайти пишуть
частенько, я уже на такі новини і не звертаю уваги. Зазвичай, люди вчиняють
самогубство у себе вдома чи на роботі. А тут людина захотіла повіситися в
людному місці, ще й на білборді. Це ж треба подумати як туди вибратися,
продумати усі деталі смерті.
Хочеш
покінчити з життя – вперед. Але робити це у публічному місці навіщо? Вулицями
ходять діти, яких така картина може травмувати на все життя. Також це можуть
побачити люди з психічними розладами і
теж вчинити самогубство.
Коментарі
Дописати коментар