У Франківську на білборді повісився чоловік. Про самогубства сайти пишуть частенько, я уже на такі новини і не звертаю уваги. Зазвичай, люди вчиняють самогубство у себе вдома чи на роботі. А тут людина захотіла повіситися в людному місці, ще й на білборді. Це ж треба подумати як туди вибратися, продумати усі деталі смерті.

Хочеш покінчити з життя – вперед. Але робити це у публічному місці навіщо? Вулицями ходять діти, яких така картина може травмувати на все життя. Також це можуть побачити люди з  психічними розладами і теж вчинити самогубство.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Апеляційний суд Івано-Франківська сьогодні призначив заставу депутату, підозрюваному у скоєнні ДТП

Щopoкy, дiти, якi пpoживaють y дитбyдинкax, iнтepнaтax тa cиpiтcькиx зaклaдax пишyть лиcти святому Миколаю